Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Jun.2023, 10:57

SLOBA I JELENA PRVI PUT U JAVNOSTI NAKON SKANDALA SA NJENIM BIVŠIM SUPRUGOM: Pevač otkrio šta je ključno

Popričao sa novinarima

Slobodan Radanović bio je gost na promociji novog albuma Darka Lazića.

On je u razgovoru sa novinarima istakao da je Lazića još upoznao kada je bio deo programa Pinkove zvezde i da kod njega nikad nije video ni najmanji znak sujete i da je reč o jednoj čistoj duši.

Slobu i Darka su često izjednačavali zbog snažnih glasova, a Radanović se osvrnuo da li >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je upravo snažan vokal omogućio i njemu i Laziću da izgrade karijere.

- Mora tu više kockica da se sklopi, a ne samo glas. Važna je i doza sreća, kao i ljubav prema onome što radiš. Postoji milion pevača sa jakim vokalima ali nisu uspeli da pronađu put do srca ljudi. Darko je to uspeo jer on ima nešto u sebi, toplinu i emociju. To se vidi čak i u njegovim očima da je dobra osoba i da nema ništa kvarno u sebi - istakao je Sloba.

Inače, ovo je bilo prvo javno pojavljivanje Slobe Radanovića, nakon što je njegovu suprugu Jelenu, navodno, napao bivši suprug ispred doma u Višnjičkoj banji. Ona je te navode medija i potvrdila, kao i posetu bolnici nakon napada.

Sloba se na promociji se pojavio u društvu Jelene i svi su primetili da je ona izgledala vrlo zanosno.

Pevač je progovorio i o mnogim drugim aktuelnostima sopstvenog života, a o svemu tome možete da poslušate u nastavku:

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.