Evro u ponedeljak 118,33 dinara

Izvor: Radio 021, 02.Nov.2018, 19:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evro u ponedeljak 118,33 dinara

Dinar će u ponedeljak, 5. novembra oslabiti za 0,1 odsto prema evru i zvanični srednji kurs biće 118,33 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).

Evro je u petak koštao 118,27 dinara.

U odnosu na evro, dinar će biti za 0,4 odsto jači nego pre godinu dana, za 0,3 odsto jači nego pre mesec dana a za 0,1 odsto jači nego na početku ove godine.

Ove godine dinar je bio najslabiji 5. januara, kada je jedan evro koštao 119,00 >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << dinara, a najjači 2. marta, kada je kur evra bio 118,00 dinara.

Da bi ublažila dnevne promene kursa, NBS je ove godine na Međubankarskom deviznom tržištu prodala 225 miliona evra, a kupila milijardu i 790 miliona evra.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Kurs dinara

Nastavak na Radio 021...



Povezane vesti

Evro u ponedeljak 118,33 dinara

Izvor: Beta, 02.Nov.2018

Dinar će u ponedeljak, 5, novembra oslabiti za 0,1 odsto prema evru u odnosu na danas i zvanični srednji kurs biće 118,3378 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).Evro danas košta 118,2728 dinara.U odnosu na evro, dinar će biti za 0,4 odsto jači nego pre godinu dana, za 0,3...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.