Nokija predstavila smart telefone pod novim Simbijanom

Izvor: S media, 05.Okt.2010, 13:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Nokija" predstavila "smart" telefone pod novim "Simbijanom"

Kompanija "Nokija" je predstavila seriju "smart" (pametnih) telefona zasnovanih na najnovijoj verziji platforme "Simbijan" koja donosi velika unapredjenja u brzini i lakoći korišćenja.

Radi se o telefonima "Nokija E7", "Nokija C7", "Nokija C6" i "Nokija N8", navedeno je u saopštenju beogradskog predstavnika "Nokije".

"Nokiju N8" karakteriše pre >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << svega najbolja kamera ikada ugradjena u jedan telefon, "Nokija E7" je vrhunski poslovni "pametni" telefon, "Nokija C7" je savršeno oblikovan i elegantan "pametni" telefon namenjen društvenom umrežavanju, a "Nokija C6" je mali i stilizovan "pametni" telefon koji nudi, kako se tvrdi u saopštenju, najbolje mogućnosti za učešće na društvenim mrežama i u mobilnoj zabavi.

Izvor: Tanjug

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.