Izvor: JužneVesti.com, 18.Apr.2021, 22:39

Radnički i dalje bez pobede, remi sa Javorom na "Čairu"

Radnički i dalje bez pobede, remi sa Javorom na Čairu

Fudbaleri Radničkog još jednom nisu trijumfovali, pošto su na svom terenu u susretu 32. kola Superlige Srbije odigrali 0:0 protiv Javora iz Ivanjice. Petar Đuričković nije iskoristio najbolju šansu za domaće, pošto je u 39. minutu promašio penal.
Sa novim trenerom Stankovićem na klupi, niški Radnički osvojio je samo bod na svom terenu protiv Javora. Nišlije su imale više od igre, veći posed lopte od rivala, penal, ali ipak nisu došle do pobede. Serija bez trijumfa sada je produžena na šest mečeva.
U prvom poluvremenu Radnički je uglavnom pokušavao centaršutevima da uposli igrače u napadu, ali Ćirković i povratnik na teren Aksentijević nisu uspeli u nameri...