Izvor: RTS, 18.Apr.2021, 16:48

Nova tri bod za Rad, Čukarički preokretom do pobede u Novom Pazaru

Fudbaleri Rad savladali su kao gosti Zlatibor sa 2:1 u meču 32. kola Lingong Superlige Srbije. Čukrički je nadigrao Novi Pazar sa 3:1. Metalac i Inija odigrali bez golova.
Rad je vezao i treću pobedu i pobegao iz opasne zone, Zlatibor je ostao na dnu tabele sa ovojenih 22 boda zauzima 18. mesto na tabeli i praktično se oprostio od najelitnijeg domaćeg takmičenja.
Nakon prvog poluvremena u kome nije bilo golova, Rad je poveo u 50. minutu preko Trninića. Dva minuta kasnije Sarić je udvostručio prednost „građevinara". Domaćin je smanjio prednost protivnika u 75. inutu. Vukić je bio siguran izvođač najstrože kazne.
Čukarički je uspeo kao gost da savlada Novi Pazar sa...