Izvor: RTS, 18.Apr.2021, 16:48

Nova tri bod za Rad, Čukarički preokretom do pobede u Novom Pazaru

Fudbaleri Rad savladali su kao gosti Zlatibor sa 2:1 u meču 32. kola Lingong Superlige Srbije. Čukrički je nadigrao Novi Pazar sa 3:1. Metalac i Inija odigrali bez golova.
Rad je vezao i treću pobedu i pobegao iz opasne zone, Zlatibor je ostao na dnu tabele sa ovojenih 22 boda zauzima 18. mesto na tabeli i praktično se oprostio od najelitnijeg domaćeg takmičenja.

Nakon prvog poluvremena u kome nije bilo golova, Rad je poveo u 50. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << preko Trninića. Dva minuta kasnije Sarić je udvostručio prednost „građevinara". Domaćin je smanjio prednost protivnika u 75. inutu. Vukić je bio siguran izvođač najstrože kazne.
Čukarički je uspeo kao gost da savlada Novi Pazar sa 3:1. Tim sa Banovog Brda je zadržao korak za trećeplasiranom Vojvodinom za kojom zaostaje jedan bod. Novi Pazar je ostao na 36 sakupljenih bodova i trenutno je u zoni ispadanja sa bodom zaostatka u odnosu na 14. Javor.
Domaćin je poveo u 21. minutu preko Aganspahića. „Brđani" su izjednačili preko Savića u 43. Čukarički je do prednosti stigao u 78. minutu, strelac je bio Mijailović. Minut kasnije gosti su uvećali prednost preko Jovanovića, koji je ispostavilo se postavio i konačan rezultat.