Izvor: Studio B, 09.Okt.2013, 17:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prodata tri stana na gradskoj licitaciji
Na prvoj gradskoj licitaciji nepokretnosti prodata su tri stana, dok za ostalih pet i jednu vilu nije bilo zainteresovanih.
Kada su posle izmene zakona o Javnoj svojini, nekretnine čiji je vlasnik bila republika, a korisnik grad, prešle u vlasništvo grada Beograda, on je odlučio da ih proda.
Mogućnost da do svog kvadrata dodje po povoljnim cenama iskoristilo je tek troje Beograđana.
Pogledaj vesti o: Nekretnine
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





