Počinje izgradnja Meriota u Beogradu

Izvor: Mondo, 03.Jan.2013, 11:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počinje izgradnja Meriota u Beogradu

Kompanija PSP Farman krajem januara počeće izgradnju hotela Meriot u centru prestonice, a nastavlja se i gradnja kompleksa Vest 65 (West 65) na Novom Beogradu, najavio je predsednik te kompanije Branislav Grujić.

On je u izjavi Tanjugu naveo da će na rekonstrukciji bivše zgrade Jugodrva, pored Narodnog pozorišta, gde će se nalaziti hotel Meriot, bez prekida raditi oko 200 ljudi.

"Vrednost te investicije, zajedno sa vrednošću nekretnina, je veća od 20 >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << miliona evra", naveo je Grujić, koji je i potpredsednik Nacionalnog saveta za privredni oporavak.

Grujić je najavio da će u 2013. biti nastavljena i izgradnja kompleksa Vest 65.

"U prvom tromesečju u februaru ili martu, očekujemo useljenje", kazao je Grujić, napomenuvši da se na kompleksu Vest 65 radi punom parom i da je na gradilištu trenutno više od 400 radnika.

Kako je naveo, to su "udarni" projekti koji se tiču Srbije, dok PSP Farman kao holding iz inostranstva ima planove i za izlazak na nova tržišta i sada je u pregovorima sa Kuvajtom.

Grujić je dodao da će se u 2013. raditi i na projektu Feniks, koji je u građevinski konzorcijum okupio firme iz bivših jugoslovenskih republika, napomenuvši da će kompanija PSP Farman i u Rusiji učestvovati u realizaciji sedam do osam novih projekata.

(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Nekretnine

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

GRUJIĆ: Izgradnja hotela Meriot počinje u januaru

Izvor: Telegraf.rs, 03.Jan.2013

Na rekonstrukciji bivše zgrade Jugodrva, pored Narodnog pozorišta, bez prekida će raditi oko 200 ljudi. Useljenje kompleksa Vest 65 se očekuje u prvom tromesečju

Nastavak na Telegraf.rs...

Uskoro izgradnja Meriota u Beogradu

Izvor: B92, 03.Jan.2013

Beograd -- Kompanija "PSP Farman" počeće krajem januara izgradnju hotela "Kortjard baj Meriot" u centru Beograda, najavio je predsednik te kompanije Branislav Grujić...On je naveo da će na rekonstrukciji bivše zgrade "Jugodrva", pored Narodnog pozorišta, gde će se nalaziti hotel, bez prekida raditi...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.