Kuća od 44 miliona dolara

Izvor: S media, 31.Jul.2010, 18:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kuća od 44 miliona dolara

Najbogatiji čovek na svetu, Meksikanac Karlos Slim Helu, kupio je u Njujorku kuću za 44 miliona dolara, što je, međutim, manje od hiljaditog dela njegovog ogromnog bogatstva.

Kako je objavio magazin "Forbs", novi dom telekomunikacionog magnata "teškog" 53,5 milijardi dolara zove se Palata Djuk-Simens i nalazi se preko puta poznatog njujorškog Metropoliten muzeja.

Izgradjena je u neoklasičnom arhitektonskom stilu, a prethodni vlasnik bio je Tamir Sapir, nekadašnji >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << taksista koji je trgovanjem naftom i ulaganjem u nekretnine postao milijarder.

Za veliku cenu nekretnine je, između ostalog, zaslužna i njena lokacija na čuvenoj njujorškoj Petoj aveniji.

Potrebna su dodatna ulaganja u unutrašnjosti kuće, što je, prema pisanju "Forbsa", verojatno razlog zbog kojeg je Slim uspeo da smanji cenu sa 50 miliona dolara, koliko je prvobitno traženo.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.