Savršeno nesavršene sestre Bekvalac

Izvor: B92, 12.Avg.2021, 08:33

Savršeno nesavršene sestre Bekvalac

Kristina i Nataša Bekvalac, pre izveznog vremena su boravile na Ibici, a ovih dana su u Crnoj Gori, gde pevačica ima zakazane nastupe.

Sestre pratioce redovno izveštavaju o svojim aktivnostima i planovima, a dele i atraktivne fotografije na kojima su u kupaćim kostimima.

"Savršeno nesavršene. Ona i ja", napisala je Nataša pored slike na kojoj poziraju u kostimima iste boje i dezena, s tim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << što ona pozirala u jednodelnom modelu, a Kristina u dvodelnom.

"Jesu li njih dve bliznakinje?", "Dve boginje koje hodaju zenljom", "Kraljice", pisali su u kometarima.

Natašina sestra Kristina, dizajnerka, često zaslužna na pevačicine stajlinge takođe je podelila fotografije sa plaže sa opisom "Instagram vs. Reality"

Sličan ukus su za kupaće su pokazale nedavno i na Ibici, kada su se slikale u jednodelnim modelila različitih boja sa šeširima širokog oboda.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.