Izvor: B92, 17.Jun.2010, 14:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Forcan: Odlazak je bio proces
Beograd -- Doskorašnja potpredsednica Delte Milka Forcan izjavila je da je njen odlazak iz tog holdinga "bio proces".
Forcan je rekla da su ona i predsednik kompanije Miroslav Mišković "duže vreme različito vrednovali neke ljude" i da sada različito vrednuju međusobnu saradnju.
"Bio je to proces, nije u pitanju kap. Mi smo zapravo duže vreme različito vrednovali neke ljude, neke situacije, neke konkretne poslovene dogovore", rekla je ona.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Forcan je ukazala "da postoje razmimoilaženja u sagledavanju situacije" i da sa Miškovićem, od odlaska iz kompanije, nije bila u kontaktu.
"Mnogo toga smo prošli zajedno, mnoge probleme analizirali i rešavali zajedno, sarađivali i stvarali u vrlo kompleksnim godinama i složenom privrednom i političkom okruženju. Danas različito vrednujemo tu saradnju", rekla je Forcan.
Podsećajući da je u Delti provela 18 godina, Forcan je ocenila da se, posle toliko vremena, "i zvanično smatra da ste zreli za samostalnost", pa je "vreme za ovakve odluke".
"Mnogo toga se promenilo, i okruženje i kompanija iznutra, i ciljevi i planovi prvog čoveka kompanije, a i moji lični", zaključila je Forcan.












