Izvor: Nezavisne Novine, 10.Jan.2017, 14:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zdravković optužen za pokušaj ubistva Beka
BEOGRAD - Aleksandar Zdravković optužen je za pokušaj ubistva biznismena Milana Beka, saopštilo je tužilaštvo.
Zdravković je uhapšen u junu u Višnjičkoj banji u domu u kome živi sa roditeljima, i to poslije godinu i osam mjeseci od pokušaja ubistva Beka, 14. novembra 2014. godine.
Osumnjičeni se oporavljao od ranjavanja jer je, nedjelju dana prije hapšenja, nepoznati napadač pucao na njega >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u Beogradu dok je bio u društvu Slađana Konstadinovića, pripadnika „zemunskog klana“. I Zdravković je bio član „zemunskog klana“, ali je na sudu oslobođen krivice za djela za koja je bio optužen.
- Policija je uzela Zdravkovićev bris i njegov DNK se poklopio sa DNK profilom nađenim na mestu pucnjave, koji pripada napadaču na Beka - naveo je sagovornik "Blica" upoznat sa istragom.
Na mjestu pucnajve nađen je i DNK profil Maje Adrovac, supruge Ivana Adrovca, koji je, navodno, angažovao Zdravkovića za ubistvo biznismena.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Zdravković optužen za pokušaj ubistva Beka
Izvor: Cafe.ba, 10.Jan.2017
Aleksandar Zdravković optužen je za pokušaj ubistva biznismena Milana Beka, saopštilo je tužilaštvo.






