DRŽE SE ZA RUKE: Stanija i Filip se pomirili?!

Izvor: Kurir, 16.Jan.2014, 20:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DRŽE SE ZA RUKE: Stanija i Filip se pomirili?!

Par je viđen u Merkatoru u Novom Sadu, a pritom su se držali i za ruke

Posle svih ružnih reči koje su uputili jedno drugome, Stanija i Filip su rešili da izbrišu pamćenje nakon raskida i po svemu sudeći probaju ponovo.

Iako u poslednje vreme gotovo svakodnevno slušamo i čitamo izjave proslavljenog para sa Farme Stanije Dobrojević i Filipa Panajotovića o njihovoj vezi, te i o raskidu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i razlozima za rastanak, ova priča izgleda još uvek nije završena.

Naime, večeras su u Merkatoru u Novom Sadu njih dvoje viđeni zajedno, a čak su se pritom držali i za ruke. Dok su čekali na kasi da plate račun, moglo se videti da su i dalje bliski, te bi se moglo pretpostaviti da su njih dvoje i dalje u vezi.

Još uvek se čeka da neko od njih dvoje to i potvrdi, a iskrsle su i fotografije poznatog para iz prodavnice.

Kada smo pozvali Filipa za komentar on nam je kratko odgovorio. "Nismo se pomirili, a i kad bi bili zajedno ne želim da komentarišem svoj privatni život"

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

DRŽE SE ZA RUKE: Stanija i Filip se pomirili?!

Izvor: Dzungla.org, 16.Jan.2014

Par je viđen u Merkatoru u Novom Sadu, a pritom su se držali i za ruke OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.