Mama Maje Nikolić: Maja nije kriva!

Izvor: S media, 01.Mar.2011, 03:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mama Maje Nikolić: Maja nije kriva!

Nakon što Maja izjavila kako mrzi Jevreje i govor mržnje plasirala na nacionalnoj televiziji zbog čega joj možda sleduje i zatvor, njen majka kaže da pevačica nije tako mislila.

Mama Maje Nikoić šokirana je izjavom svoje ćerke, i smatra da je to rekla iz najboljih namera.

- Svi smo mi na Majinoj strani, njena izjava potpuno je izvučena iz konteksta. Pa neka se ljudi malo zapitaju koliko je ona isprovocirana. To je bio šok za sve nas. Mi smo multinacionalna porodica >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i nismo tako decu vaspitali. Maja to sigurno nije rekla zlonamerno. U vreme bombardovanja mi smo živeli u Americi i zato je ona to rekla, jer osuđuje te ljude, a ne sve Jevreje. Pa pobogu, Majin kum je Jevrejin. Odlično poznajem svoju dete, ona to nikada ne bi u tom kontekstu rekla. Malo je što je Boki provocira nego i ta sad manekenka kako se već zove, ma nema smisla- kaže mama Maje Nikolić.

Spremne prijave protiv Nikolićeve i Bojanića

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.