Izvor: juGmedia, 01.Avg.2018, 19:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić: Gradićemo stadione u Leskovcu, Vranju, Nišu…
Leskovac i Vranje moraju da dobiju stadion a za niški je novac već izdvojen,izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
On je gostujući na Televiziji Pink kazao da predstoje velike investicije u fudbal u čitavoj Srbiji.
“Posle velikih investicija u borilačke sportove, vaterpolo, odbojku, moramo da gradimo i >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << fudbalski Nacionalni stadion, ali i više stadiona. I u Vranju, Leskovcu, Kragujevcu, Kraljevo, Loznici, Subotici… Pare su već izdvojene za stadione u Nišu i u Novom Sadu i dva stadiona u Beogradu”, kazao je predsednik Srbije.
Za Leskovac je pretpostavka je da je mislio na Dubočicin stadion koji je maltene u fazi raspadanja i u dugovima do guše, dok su Vranjanci već u nekoliko navrata izjavljivali kako je Vučić izdvojio 20 miliona za izgradnju Dinamovog stadiona.
Pogledaj vesti o: Vranje, Odbojka, Kragujevac, Subotica




