Rezultati izbora u Bobištu

Izvor: juGmedia, 25.Apr.2016, 16:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rezultati izbora u Bobištu

LESKOVAC – U prigradskon naselju Bobište, gde su se za glasove borila tri viskoka funkcionera iz tri stranke, pobedu je odnela SNS, čiji je predstavnik Olivera Pešić vodila stranačku kampanju u toj izbornoj jedinci.

Pešićeva je kandidat za narodnog poslanika SNS.

Prema još nepotvrđenim podacima, SNS je na republičkim >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << izborima osvojila 800 glasova, a na lokalnim 587.

Najveći rival ove stranke i Olivere Pešić bio je, kao što smo ranije pisali, lider SDS i prvi na listi Nenad Zdravković iz tog naselja. Ta lista je dobila 150 glasova za narodne poslanike, a 388 za odborničku listu i tako se našla na drugom mestu.

Lista SPS i lidera leskovačkih naprednjaka Aleksandra Đurovića iz Bobišta je na trećem mestu sa 336 na republičkoj i 388 glasova na lokalnoj listi.

Jedinstvena Srbija i Nova Srbija osvojile su po 80 glasova, DS 26, Dosta je bilo 28, a Levica Srbije 4 glasa.

(kraj)mil
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na juGmedia...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.