Izvor: Radio 021, 07.Maj.2019, 18:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evro sutra 117,99 dinara

Dinar će u sredu ostati gotovo nepromenjene vrednosti prema evru i zvanični srednji kurs biće 117,99 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).

Dinar će u sredu ostati gotovo nepromenjene vrednosti prema evru i zvanični srednji kurs biće 117,9918 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).

U odnosu na evro, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << dinar će sutra biti za 0,2 odsto jači nego pre godinu dana, za 0,2 odsto jači nego na početku godine i za 0 1 odsto slabiji nego pre mesec dana.

Dinar je ove godine bio najslabiji 29. januara, kada je jedan evro iznosio 118,49 dinara, a najjači 21. marta kada je jedan evro vredeo 117,92 dinara. Da bi ublažila dnevne promene kursa NBS je ove godine na medjubankarskom deviznom tržištu prodala 130 miliona evra, a kupila 240 miliona evra.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Kurs dinara

Nastavak na Radio 021...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.