Izvor: Radio 021, 20.Avg.2020, 19:41

Evro sutra 117,58 dinara

Zvanični srednji kurs biće sutra 117,5845 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije.

Danas je zvanični srednji kurs 117,5893 dinara za jedan evro.

U odnosu na evro, dinar će vredeti kao pre mesec dana, za 0,2 odsto će biti jači je nego pre godinu dana i imaće jednaku vrednost kao na početku ove godine.

Dinar je ove godine bio najslabiji 13. marta, kada je jedan evro koštao 117,6739 dinara, a najjači 30. marta, kada se za evro plaćalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << 117,4966 dinara.

Narodna banka Srbije je od početka godine na deviznom tržištu prodala 1,35 milijardi evra da bi ublažila dnevne promene kursa.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Kurs dinara

Nastavak na Radio 021...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.