Izvor: 025info.rs, 31.Jan.2021, 12:01

Šampionke u plivanju na prijemu kod predsednika opštine Kula

Predsednik opštine Kula Damjan Miljanić priredio je danas prijem za dve mlade plivačice Lenku Kozomora i Jelenu Kosović, obe iz Crvenke, koje su sa državnog prvenstva za kadete, juniore i u apsolutnoj kategoriji, a koje je održano u Beogradu, u kulsku opštinu donele naslove prvaka Srbije. Trinaestogodišnja Lenka Kozomora je titulu prvaka Srbije osvojila u disciplini 100 metara prsno, a srebro u disciplini 200 metara prsno. Ovim sjajnim rezultatima treba dodati da je Lenka plivala i u dva seniorska A finala što ju je svrstalo među osam najboljih plivačica prsne tehnike u Srbiji. Jelena Kosović je na takmičenju održanom u Beogradu postala juniorski državni prvak u disciplinama 200 i 400 metara delfin, viceprvak na 100 metara delfin, a osvojila je i dve bronze na 50 metara leđno i delfin. Sjajan je podatak da je Jelena Kosović u apsolutnoj kategoriji osvojila srebro na 200 metara delfin, a...
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.