Zvezda ubedljiva protiv Spartaka u Subotici, remi Mladosti GAT i Kolubare

Izvor: Beta, 05.Apr.2023, 21:04

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na gostovanju Spartak iz Subotice sa 4:1, u utakmici 29. kola Super lige Srbije.Aktuelni prvaci Srbije poveli su u sedmom minutu, kada je Osman Bukari iskoristio loše istrčavanje golmana Miše Dubljanića i loptu poslao u praznu mrežu.Minut kasnije Spartak dolazi do izjednačenja, pošto je posle kornera najviši u skoku bio Noboru Šimura.Glavni sudija Danilo Nikolić u 21. minutu pokazao je na penal za goste. Aleksandar Katai je prvo u 22. minutu bio precizan, ali je gol poništen pošto je ranije u prostor ušao Bukari, da bi Katai minut kasnije ponovo bio siguran i postigao 100. gol u takmičarskim mečevima za crveno-bele.Kings Kangva je preciznim udarcem iz daljine u 55. minutu povećao rezultat, a konačan ishod je golom iz slobodnog udarca postavio Katai u 82. minutu.U završnici meča Spartak je mogao da smanji rezultat, ali je gol Šimure poništen zbog ofsajda.Zvezda na prvom mestu Super lige Srbije ima 79 bodova, odnosno 21 bod više od drugoplasiranog TSC-a, koji ima utakmicu manje. Spartak posle petog meča zaredom bez pobede zauzima 13. mesto sa 25 bodova.U poslednjem kolu regularnog dela Zvezda dočekuje Radnički iz Kragujevca, a Spartak gostuje Kolubari.Mladost GAT i Kolubara su u Novom Sadu odigrali ...
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.