Sneg nije ugrozio proizvodnju u Kolubari

Izvor: RTS, 29.Dec.2014, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sneg nije ugrozio proizvodnju u "Kolubari"

Sneg koji je tokom vikenda prekrio površinske kopove Rudarskog basena RB “Kolubara“, nije ugrozio rad najvećeg proizvođača uglja u Srbiji, saopštilo je to javno preduzeće.
Proizvodnja na sva četiri aktivna površinska kopa RB "Kolubara" odvija se u skladu s vremenskim uslovima, proizvodni bilansi nisu ugroženi, a pre snega >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i pada temperature ispod nule obavljene su zimsk pripreme, prenosi Beta

Ističe se da su na vreme reagovale službe u čijoj nadležnosti je briga o prohodnosti puteva i da su jutros prilazi svim sistemima bili očišćeni od snega i bezbedni.
Ekipe Zimske službe "Pomoćne mehanizacije", koje su do tada bile u pripravnosti, uvele su danonoćno dežurstvo čim je počeo sneg, navodi se u saopštenju RB "Kolubara".
Zaposleni Zimske službe su uz to pomogli ekipama "Beogradputa" na deonicama Stara Montaža-Strmovo i Stara Montaža - Mirosaljci", navodi se saopštenju RB "Kolubara".

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Sneg nije ugrozio proizvodnju uglja u Kolubari

Izvor: Studio B, 29.Dec.2014

Sneg koji je tokom vikenda prekrio površinske kopove Rudarskog basena (RB) "Kolubara" nije ugrozio proizvodni proces najvećeg proizvođača uglja u Srbiji, rečeno je Tanjugu u "RB Kolubari"...Proizvodnja na sva četiri aktivna površinska kopa "RB Kolubara" odvija se u skladu sa vremenskim uslovima...Proizvodni...

Nastavak na Studio B...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.