Izvor: MozzartSport.com, 19.Nov.2021, 13:04
Selektor promoviše Superligu: Piksi sutra u Surdulici
Gledaće duel između Radnika i Kolubare
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković biće u subotu specijalni gost na utakmici 17. kola Linglong Superlige Srbiej između Radnika i Kolubare (TV Arena sport 1), saopštio je klub iz Surdulice.
U tu svrhu je odlučeno da ulaz na stadion bude besplatan, kako bi što više ljudi došlo da pozdravi čoveka koji je na superioran način odveo Orlove na Svetsko prvenstvo u Katar. Biće to i prilika >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << da Piksi vidi i veliki mural koji su Surduličani uradili njemu u čast, a na kojem se on nalazi u društvu legendarnog Dijega Armanda Maradone.
Radnik je na 13. mestu, sa 15 bodova, dok je Kolubara za poziciju bolja, sa bodom više, ali i odigranom utakmicom više, pa se očekuje velika borba u Surdulici, a svakako će i selektorovo prisustvo biti velika inspiracija za prvotimce oba tima.
Tagovi:
Pogledaj vesti o: Kolubara
Nastavak na MozzartSport.com...






