Izvor: Glas javnosti, 04.Apr.2013, 12:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poplave ponovo prete Beogradu

BEOGRAD - Vodostaj reka u Beogradu je trenutno u blagom porastu, a Dunav i Sava su i dalje ispod nivoa redovne odbrane od poplava, pa se ne očekuju nikakvi problemi u narednih nekoliko dana, saopštavaju iz JVP „Beogradvode”.

S obzirom na to da je uzvodno na Savi, Kolubari, Dunavu i Tamišu vodostaj u rapidnom porastu, veći rast nivoa reka, prema prognozama, u Beogradu se očekuje za vikend, kada će verovatno ponovo >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << biti uvedene mere redovne odbrane od poplava.

Službe JVP „Beogradvode” su u pripravnosti. Ekipe redovno obilaze najnižu tačku odbrane od poplava kod Kule Nebojše i omogućavaju nesmetano korišćenje prolaza i platoa.

Beoinfo
Pogledaj vesti o: Kolubara

Nastavak na Glas javnosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.