Izvor: RTS, 23.Okt.2021, 18:34

Mladost nastavlja sa trijumfima, Spartak bolji od Metalca

Ekipa lučanske Mladosti, nakon trijumfa protiv Metalca, savladala je ekipu Kolubare rezultatom 3:1 u meču 14. kola Superlige Srbije. Spartak u Subotici savladao upravo pomenutu ekipu iz Gornjeg Milanovca.
Prvi pogodak na meču postigli su gosti. Mladi centralni bek Vasilije Bakić bio je strelac.

Međutim, golom Milana Bojović u 25. minutu na odmor se otišlo rezultatom 1:1.
Isti igrač je u nastavku postigao gol u 85. minutu za prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << domaćeg tima, da bi konačan rezultat postavio Saša Jovanović u samom finišu meča.
Spartak je pobedio Metalac sa dva gola Nemanje Nikolića. On je strelac bio u 30. i 65. minutu.