Izvor: HotSport.rs, 08.Mar.2017, 23:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LUDNICA, LEGENDA, MA NAZOVITE KAKO HOĆETE: Barselona za tri minuta dala tri gola, PSŽ ispao nakon završnice koja će se večno pamtiti! (VIDEO)

Početkom 88. minuta Barselona je vodila sa 3:1, ali je ukupni rezultat bio 5:3 za PSŽ. Onda je krenula magija.
Nejmar je u 88. minutu iz slobodnog udarca postigao pogodak za 4:1.

(Youtube/Real Madrid)
Dva minuta kasnije, 5:1, strelac – ponovo Nejmar iz jedanaesterca.

Neymar Goal HD – Barcelona 5-1 PSG – 08.03.2017 >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << by jackeddine
A onda poslednji minut, faul, odlazak Ter Štegena u kazneni prostor PSŽ-a, faul nad golmanom Barselone nakon oduzete lopte na tridesetak metara od gola, te ponovljeni centaršut Nejmara i – pogodak Roberta za nešto što do sad nikome nije pošlo za rukom.

by Bayeo
Barselona je postala prvi tim koji je prestigao 4:0. Barselona je, takođe, prvi tim koji je tri minuta pre kraja imao tri gola zaostatka, da bi na kraju trijumfovao.
Šta reći sem – Barselona. Čarobnjaci. Smislite već i sami. Šta god rekli, nećete pogrešiti, jer ovakav tim svet ne pamti.

LIGA ŠAMPIONA, 1/8 FINALA – REVANŠI
Utorak:
Napoli – Real Madrid 1:3 (1:0) – prvi meč
1:3
(Mertens 24 – Ramos 51, Mertens 57 ag, Morata 90+1)
Arsenal – Bajern 1:5 (1:0) – 1:5
(Volkot 20 – Levandovski 55 pen, Roben 68, Košta 78, Vidal 80, 85)
Sreda:
Barselona – PSŽ 6:1 (2:0) – 0:4
(Suarez 3, Kurzava 40 ag, Mesi 50 pen, Nejmar 88, 90 pen, Roberto 90+5 – Kavani 62)
Borusija Dortmund – Benfika 4:0 (1:0) – 0:1
(Obamejang 4, 61, 85, Pulišić 59)
Utorak, 14. mart:
20.45 Juventus – Porto (2:0)
20.45 Lester – Sevilja (1:2)
Sreda, 15. mart:
20.45 Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen (4:2)
20.45 Monako – Mančester siti (3:5)

The post LUDNICA, LEGENDA, MA NAZOVITE KAKO HOĆETE: Barselona za tri minuta dala tri gola, PSŽ ispao nakon završnice koja će se večno pamtiti! (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.