Krivična prijava napadaču na radnike EPS-a

Izvor: JužneVesti.com, 04.Avg.2014, 18:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krivična prijava napadaču na radnike EPS-a

Policija u Vranju podnela je krivičnu prijavi protiv E.S. (46) iz Velikog Trnovca osumnjičenog da je u četvrtak u prepodnevnim satima nasrnuo na radnike EPS-a u ovom selu, koji su pokušali da regulišu njegov nelegalni priključak i spreče dalju krađu struje.

Vranjska policija tereti ovog meštanina Velikog Trnovca, da je fizički nasrnuo na dežurnu ekipu vranjske „Elektrodistribucije“, pa mu se >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << na teret stavljaju krivična dela sprečavanje službenog lica u vršenju službene dužnosti i uništenje i oštećenje tuđe stvari.

Podsetimo, on je krajem jula u Velikom Trnovcu svojim vozilom preprečio put službenom vozilu Elektrodistribucije „Jugoistok Niš“, poslovnice u Bujanovcu, izašao iz vozila i metalnom šipkom oštetio vozilo u kome se nalazilo 4 radnika Elektrodistribucije.
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na JužneVesti.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.