ŽESTOKO OPLELA PO SVOM MUŽU Jelena Karleuša: Duško je zadojen mržnjom!

Izvor: Blic, 18.Sep.2017, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŽESTOKO OPLELA PO SVOM MUŽU Jelena Karleuša: "Duško je zadojen mržnjom!"

Jelena Karleuša je bila kuma ovogodišnje Parade ponosa i otkrila je da njen suprug ne prihvata osobe drugačije seksualne orijentacije, te da je nije podržao u tome što je bila deo Prajda.

- Moj suprug nikako ne podržava ovo što sam uradila. S druge strane verujem da je ponosan što ima hrabru ženu koja se ne plaši da javno stane iza svojih uverenja - izjavila je pevačica koja je objasnila da je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << njen suprug takav stav "pokupio" od roditelja.

- Svest o ovakvim stvarima dolazi iz porodice. Ne možeš preko noći da promeniš ono čime si celog života zadojen, a to je netolerancija i mržnja prema onima koji su drugačiji. Ali eto, ja sam tu da menjam takvu svest - rekla je Jelena Karleuša.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.