Izvor: Kurir, 13.Mar.2012, 09:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KARLEUŠA BRANI ĐINĐIĆA!
Folk pevačica poručila da su građani Srbije smrću premijera dobili šta su zaslužili
BEOGRAD - Oštro.
Lep, nasmejan, u besprekornom odelu, divnog osmeha, pametan i kulturan. Ovako je u pismu objavljenom juče na Fejsbuku Jelena Karleuša opisala pokojnog premijera Zorana Đinđića.
Napisala je Karleuša da je Đinđića upoznala u avionu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
Pevačica je, ljutito dodala: „Istih onih 100.000 ljudi koje je tužno šetalo na Đinđićevom sprovodu, đipalo je malo zatim na Ušću uz taktove muzike kume ubice premijera“.
- Ovaj narod je dobio ono što je zaslužio - napisala je Karleuša.
Pročitajte integralnu verziju:
Zorana Đinđića sam upoznala malo pre nego što je postao gradonačelnik Beograda. Vraćala sam se iz Minhena, mrtva umorna i nesrećna. Sve što sam zaradila, spucala sam na gomilu cipela i biznis kartu do Beograda. U torbi nisam imala više ni cvonjak. Dete kreten. Kao i uvek, avion je bio pun pevača koji nisu hteli da mi kažu – ZDRAVO! Doduše, i tad sam, kao i sad, delovala kao da ću odgristi glavu svakom ko mi priđe. Ko se usudi. Prkosno sam gledala kako provejavaju pored mene, same u tom “biznisu”… to mi je tad značilo… valjda da im nekako “vratim” za sve… šta god to bilo. Nikad me nisu voleli. Ti neki pevači talibanskih imena, i talibanskog stajlinga.
(E. K.)
Pogledaj vesti o: Facebook




