Ko će s kim u osmini finala Kupa?

Izvor: B92, 28.Sep.2011, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko će s kim u osmini finala Kupa?

Izvlačenje parova osmine finala Kupa Srbije u fudbalu će se obaviti u cetvrtak, 29. septembra u 12.30.

Posle utakmice Sinđelić - Jagodina u kojoj su slavili gosti poznato je svih 16 učesnika osmine finala kupa.

Utakmice osmine finala igraće se 26. oktobra, četvrtfinale je zakazano za 23. novembar, prva utakmica polufinala igraće se 21. marta, a revanš 11. aprila. Finale je zakazano za 16. maj 2012. godine.

Učesnici osmine finala Kupa Srbije:

>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />1. FK PARTIZAN, Beograd

2. FK VOJVODINA, Novi Sad

3. FK CRVENA ZVEZDA, Beograd

4. FK SLOBODA POINT SEVOJNO, Užice

5. FK SPARTAK ZLATIBOR VODA, Subotica

6. OFK BEOGRAD, Beograd

7. FK JAVOR, Ivanjica

8. FK BORAC, Čačak

9. FK SMEDEREVO, Smederevo

10. FK METALAC, Gornji Milanovac

11. FK INĐIJA, Inđija

12. FK RADNIČKI 1923, Kragujevac

13. FK BANAT, Zrenjanin

14. FK PROLETER, Novi Sad

15. FK KOLUBARA, Lazarevac

16. FK JAGODINA, Jagodina

Završno takmičenje za fudbalski kup FS Srbije za takmičarsku 2011/2012. godinu odvija se prema odredbama Propozicija takmičenja za fudbalski kup, Odluke o završnom takmičenju za Kup FS Srbije u takmičarskoj 2011/2012. godini i Uputstva za određivanje parova u završnom delu takmičenja za fudbalski kup Srbije za takmičarsku 2011/2012. godinu koje je doneo Izvršni odbor FS Srbije na sednici održanoj 11. 07. 2011. godine.
Pogledaj vesti o: Jagodina,   Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Subotica

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.