Izvor: B92, 28.Maj.2013, 19:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ko će glumiti Hilari Klinton u "Rodamu"?
Američka glumica Skarlet Johanson mogla bi da zaigra nekadašnju prvu damu SAD Hilari Klinton u biografskom filmu "Rodam", prenosi "Hafington post".
U trci za glavnu ulogu su još glumice Ris Viderspun, Amanda Sejfrid i Džesika Čestejn.
"Rodam" je "put žene koja je razapeta između ličnih želja i profesionalnih ambicija", objasnio je scenarista Jang Il Kim.
Film prati život Hilari >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Klinton u njenim mlađim godinama i početkom njene karijere kao i udaju i brak sa Bilom Klintonom, a trebalo bi da se pojavi otprilike u vreme održavanja predsedničkih izbora u Americi 2016. godine u kojima je moguće da će bivša prva dama SAD biti kandidat.
"U pitanju su sve divne glumice. Veoma smo srećni što je toliko sjajnih glumaca zainteresovano za ovu ulogu. Zaista se nalazimo u nezavidnom položaju“, izjavio je reditelj filma Džon Postold.
Skarlet Johanson kao Hilari Klinton?
Izvor: Press, 29.Maj.2013, 09:29
Američka glumica Skarlet Johanson mogla bi da zaigra nekadašnju prvu damu SAD Hilari Klinton u biografskom filmu "Rodam", prenosi "Hafington post".
















