Totem displej i soundbar

Izvor: Tech-Lifestyle.com, 22.Avg.2023, 12:02

Totem displej i soundbar

Totem je OLED displej koji može da se smota i takođe služi kao soundbar zvučnik. Za razliku od konvencionalnih ravnih displeja, Totem ima karakter i dizajniran je poput skulpturalnog predmeta zahvaljujući tehnologiji urolanih OLED ekrana koja mu omogućava da se neprimetno uklopi u vaš dom.

1 od 7






























Dok stoji na stabilnom postolju, ovaj OLED ekran može da se podešava po visini i naginje po različitim uglovima. Ta fleksibilnost u kombinaciji sa mogućnošću rolanja ovog OLED-a omogućava vam da dobijete različite konfiguracije i formate ekrana. Kada se displej urola u vertikalnu poziciju, on se pretvara u predmet nalik totemu koji može da se stopi sa okolinom i služi kao zvučnik koji zauzima vrlo malo prostora na podu.

Nastavak na Tech-Lifestyle.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Tech-Lifestyle.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Tech-Lifestyle.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.