Policija: Nema incidenata na Prajdu

Izvor: Blic, 28.Sep.2014, 12:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija: Nema incidenata na Prajdu

Uoči početka Parade ponosa u Beogradu u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) Srbije kazali su da nije bilo ni privođenja, ni incidenata dok beogradski mediji javljaju da je incidenata ipak bilo.

"Za sada je bilo samo rutinskih kontrola i utvrdjivanja indentiteta, ali ništa više od toga", rečeno je u MUP-u.

Beogradski mediji javljaju da je privedeno pet mladića na Slaviji, da je zapaljeno nekoliko guma koje su bačene sa nadvožnjaka kod "Kombank arene", ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je požar ugašen, a saobraćaj se odvija usporeno i zabeleženo je još nekoliko manjih incidenata.

Učesnici Parade ponosa okupljaju se ispred Vlade Srbije, a početak šetnje pomeren je za 12.30.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.