NOVI UDES Auto sleteo u provaliju, poginuo muškarac

Izvor: Blic, 25.Nov.2014, 18:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVI UDES Auto sleteo u provaliju, poginuo muškarac

U toku noći, na magistralnom putu Novi Pazar - Golija, u mestu Gornja Blatija, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je stradao Radojica Narančić (41), saznaje "Blic".

Kako saznajemo,“Lada Niva” kojom je Narančić upravljao iz za sada nepoznatih razloga je sletela sa puta tokom noći, a tek u utorak ujutru je njegov automobil primetio vozač koji je tuda prolazio i pozvao hitnu pomoć i policiju.

Na žalost, lekari su samo konstatovali smrt, a policija je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << izvršila uviđaj kako bi utvrdila koje su okolnosti dovele do sletanja automoblia u provaliju.

Inače, ova deonica puta je poznata po brojnim oštrim krivinama i izuzetno je opasna pa se vozačima preporučuje oprez prilikom vožnje, pogotovo u zimskim uslovima.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.