Izvor: 025info.rs, 20.Nov.2016, 20:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FUTSAL TRILER! Podela bodova u Apatinu, meč o kojem će se dugo pričati

Neutralni i navijački neopredeljeni ljubitelji futsala mogli su da uživaju, ali oni fanovi apatinskih žuto-crnih i srbobranskih crvenih koji imaju slabije srce sigurno su bili previše uzbuđeni u petak uveče. Na kraju, posle sigurnog vođstva gostiju, pa potpunog preokreta domaćih sredinom drugog poluvremena, do konačnih KMF Apa-futsal - KMF Srbobran 4:4 u meču 7. kola Druge futsal lige – grupa "Vojvodina". U prvih 7-8 minuta meča videli smo donekle izjednačenu igru, iako su se gosti više kretali i malo bolje stajali na terenu. A onda, na isteku devetog minuta, Đukić je primio loptu na 6-7 metara od gola domaćih, poput vaterpolo sidraša sjajno se oslobodio svog čuvara i snažnim šutem iz poluokreta matirao Bulata. Pet minuta kasnije nakon polukontre Mušikić upućuje sjajan šut levom nogom ka golu domaćih. Lopta je u mreži za 2:0. Neshvatljivo je da su u ovoj akciji domaći pravili dvostruku izmenu u...
Pogledaj vesti o: Apatin

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.