Miloš Bojanić: Maja Nikolić je moj favorit

Izvor: S media, 08.Feb.2011, 00:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miloš Bojanić: Maja Nikolić je moj favorit

Iako je pevačica Maja Nikolić za dan uspela da se posvađa skoro sa svima na dvoru, njen kolega i pobednik rialitija „Farma 2“ Miloš Bojanić kaže da će vatrena Nišlijka sigurno preživeti sve nominacije. Bojanić je objasnio da je sa Majinim ulaskom postalo interesantno jer su „svi učesnici mlaki”.

- Maji je rečeno da napravi taj haos. Vidite kakvi su takmičari, ni hladni ni vreli, već >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << mlaki, a Maja je ušla da raspali vatru. Teško je kad nema igrača. I ja bih bio mnogo srećniji da na „Farmi” nije bilo zlikovaca. Pa oni su od mene napravili pobednika - objašnjava Miloš Bojanić, koji se i dalje kaje što je bio na poznatom seoskom imanju jer mu novac nije bio neophodan.

Miloš Bojanić: Firči je alkoholičar!

- Ne bih ušao ni lud u „Dvor” jer bi to bio samo nastavak priče sa Firčijem. Pa na šta bi to ličilo - kaže Bojanić, koji je s muzičarem u rialitiju bio na krv i nož. Narodni pevač dodaje da gleda raskošni rialiti s vremena na vreme jer na televiziji nema ništa drugo.

- Dobar sam sa Majom Nikolić. Ona je moj favorit zato što je oštroumna i što će se igrati sa svima. Pa zar mislite da će ispasti neko ko je interesantan. Maja će stalno preživljavati nominacije kao što sam ih ja preživljavao na farmi i stići će do kraja zaključuje Miloš.
Pogledaj vesti o: Farma,   Dvor

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.