Honorari od 500 do 3.000 evra

Izvor: Blic, 03.Sep.2010, 01:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Honorari od 500 do 3.000 evra

Treći serijal „Farme“ počinje da se emituje 12. septembra na Televiziji „Pink“. Sve je spremno da se nove VIP ličnosti usele na imanje u Lisović i producenti su već napravili konačan spisak farmera koji će do početka verovatno biti podležan manjim promenama. Za sada je sigurno da će u „Farmu“ ući Zlata Petrović, njena dva bivša muža Hasan Dudić i Zoran Pejić Peja, političari Milan Paroški i Marijan Rističević, glumac >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Branislav Lečić, rok muzičari Slađana Milošević i Oliver Mandić, „Jutjub“ zvezda Ekrem Jevrić, te zvezde „Granda“ Cobe, Sanja Stojanović i Katarina Živković.

Osim njih, na farmu će ući i nekoliko misica iz „Miss Yu" agencije Vesne da Vinče, a očekuje se ulazak i Tine Ivanović, Li Mena, Vendi, Zorane Pavić, Čede Čvorka, Milića Vukašinovića, te psihologa Aleksandre Janković.

Poznate ličnosti će se u „Farmi", kao i do sada, boriti dva i po meseca za vrednu nagradu od 100.000 evra, ali i za nedeljne honorare. Honorari će ovoga puta biti dosta manji od prethodnih godina. Kako saznajemo, najniži honorar iznosiće 500 evra i njega će verovatno dobiti mlade „Zvezde Granda", dok će, na primer, Ekrem Jevrić inkasirati 700 evra za svaku nedelju provedenu u „Farmi". Najveći honorar iznosiće oko tri hiljade evra i taj novac će pripasti zvezdama poput Branislava Lečića, Olivera Mandića, Zlate Petrović.

Zlata Petrović pevačica, 48 godina

Zlata Petrović pevačica, 48 godina

Zoran Pejić Peja voditelj, 46 godina

Milan Paroški političar, 53 godine

Marijan Rističević političar, 52 godine

Nikola Kostić Li Men umetnik, 43 godine

Oliver Mandić muzičar, 57 godina

Slađana Milošević muzičar, 54 godine

Ekrem Jevrić „Jutjub“ zvezda, (53)

Branislav Lečić glumac, 55 godina

Tina Ivanović pevačica, 36 godina

Zorana Pavić pevačica, 45 godina

Cobe „Grand zvezda“, (27)

Sanja Stojanović „Grand zvezda“, (23)

Katarina Živković „Grand zvezda“, (27)

Vesna Vukelić Vendi pevačica, (38)

$(document).ready(function(){ $('#article_gal').show(); $('#article_gal_thumb').slideDown(200); $('#article_slide').cycle({ fx: 'fade', speed: 0, timeout: 0, pager: '#article_gal_thumb ul', pagerAnchorBuilder: function(idx, slide) { thumb = $('img',slide); var src = thumb.attr('thumb'); var title = thumb.attr('title'); return ''; // generisi navigaciju } }); $("#simplePrevious").addClass("disabled"); $("#article_gal_thumb").jCarouselLite({ btnNext: "#simpleNext", btnPrev: "#simplePrevious", circular: false, visible: 6 }); }); $(function() { $("a[rel=intext_gallery_703]").lightBox({containerResizeSpeed: 450 }); //$('.knowledge').tipsy({gravity: 's', fade: false}); });

Iako se očekivao ulazak Isidore Bjelice i Nebojše Pajkića, njih dvoje su u poslednji čas odbili ponudu. Ideja producenata ove godine je da u farmu uvedu i poznate ličnosti iz Bosne pa je tako učešće ponuđeno pevaču Dinu, Selmi Bajrami, Hanki Paldum i Elviru Lakoviću Laki. Din i Laka su izričito odbili, Selma Bajrami je rekla da bi mogla da uđe u „Farmu" isključivo kao gošća, dok se Hanka Paldum nije izjašnjavala u javnosti o mogućem ulasku. Po svemu sudeći, propali su i dogovori sa Anom Bekutom, Nadom Topčagić i Zoricom Marković, a interesantno je dasu se ove godine mnogobrojne „Zvezde Granda" ponudile za učešće, ali su organizatori izabrali ovo troje.

Imanje u Lisoviću je spremno za nove stanare. Svi objekti koje su izgradili farmeri tokom prethodnog serijala su srušeni, i novi VIP seljaci će imati samo osnovno - kuću, bunar i poljski toalet. Životinje i objekti za životinje će biti naknadno građeni, a farmere očekuju mnogo teži uslovi zato što počinje jesen. Brigu o imanju ponovo će voditi mentor Proka, a pijaca će i dalje biti glavno mesto razmene dobara i nabavke svih potrepština. Farmeri će iz nedelje u nedelju imati različite zadatke, eleminisaće se međusobno štapićima, a nominovani će kao i uvek spavati u izolaciji. Ove godine će, najverovatnije, promeniti sistem igara prilikom izbacivanja, pa će se osim u kvizu naše zvezde boriti u drugačijim igrama.

Ognjen i Aleksandra ponovo voditelji

Voditelji „Farme" biće Ognjen Amidžić i Aleksandra Jeftanović, a šarmantna voditeljka Nataša Pavlović, supruga producenta „Farme", odbila je poziv Milice Mitrović da vodi specijalnu emisiju o farmi. Nataša kaže da je odlučila da ne bude deo „Farme" zbog supruga i sukoba interesa.
Pogledaj vesti o: Farma,   Ekrem Jevrić Farma

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.