Farma 6: Stanija i Miloš završili u hotelu!

Izvor: Svet plus, 20.Nov.2015, 22:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Farma 6: Stanija i Miloš završili u hotelu!

Stanija Dobrojević koja je u rijalitiju Farma 6 osvojila vrednu nagradu jer je ispunila zadatak, zajedno sa Milošem otišla je u hotel.

Dvoje učesnika Farme, provešće noć u hotelu, gde im je omogućen sav luksuz tokom večeri. Podsetimo, Stanija je tokom protekle nedelje uspešnoi izvršila zadatak, u kome je tri dana sakrivala vodu, a nakon što joj je saopšteno da je uspela da ispuni nameru Zadruge, >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << dobila je pravo da zajedno sa još jednim farmerom, noć provede u hotelu.

Iako su svi očekivali da će povesti Kristijana, Stanija je iznenadila učesnike Farme, kada je saopštila da će noć provesti sa Milošem.

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.