Izvor: iYupi.com, 02.Jan.2011, 17:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FARMA: SVE TAJNE KATARININE POBEDE!
Nove informacije koje su objavili neimenovani izvori bliski produkciji i Pinku nam objašnjavaju kako je Katarina Živković pobedila.
U trenutku kada je trebalo zatvoriti treći broj za glasanje (broj na koji se glasalo za Ekrema Jevrića) to NIJE URAĐENO vec su se svi pozivi i SMS poruke poslate na taj broj, a koje nisu obrađene do Ekremovog izlaska, prebacile na broj Katarine Živković u procentima od 18%.
S tim velikim brojem prelivenih glasova Katarina Živković je dosla u izjednačujući nivo...
Pogledaj vesti o: Farma
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta iYupi.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta iYupi.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








