Nata ispalila Ognjena?!

Izvor: S media, 12.Nov.2011, 04:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nata ispalila Ognjena?!

Na Natašinoj fan stranici na Fejsbuku objavljeno je da pevačica ipak neće gostovati u "Amidži šou".

- Dragi fanovi, Nataša se razbolela, te je bila prinuđena da gostovanje u ponedeljak u emisiji "Amidži šou" odloži do daljnjeg - piše na njenoj fan stranici.

Pogodite kome će Nata otvoriti dušu (VIDEO+FOTO)

Nataša Bekvalac: Vruće scene u novom spotu! (FOTO)

Pogledajte: >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Sestre Bekvalac u provodu (FOTO)

Naravno, ispod ovog saopštenja već su se pojavili prvi komentari fanova. Mnogi misle da je ovo šala a neki Nataši Bekvalac žele brz oporavak.

Mogući razlog otkazivanja gostovanja kod Ognjena Amidžića jeste Natina ćerka Hana koja izgleda ima upalu uha. Ali mnogi najavljuju da će se ona pojaviti u emisiji 21.11 kada će promovisati novu pesmu "Dobro sam".

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.