Izvor: Kurir, 18.Dec.2013, 16:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BANJALUKA: Lažna dojava evakuisala Zavod za zapošljavanje!
BANJA LUKA - Radnici Zavoda za zapošljavanje u Banja Luci i studenti Medicinskog fakulteta, danas su bili evakuisani zbog dojave da je u prostorijama Zavoda postavljena eksplozivna naprava.
Policija je posle protivdiverzionog pregleda utvrdila da se radi o lažnoj dojavi, izjavila je portparolka Centra javne bezbednosti Banja Luka Marija Markanović.
Ona je navela da je oko 11.40 sati radnik Zavoda obavestio policiju da mu je nepoznata osoba telefonskim >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << putem saopštila da je u Zavodu postavljena eksplozivna naprava.
Policija je evakuisala zaposlene i nakon provere utvrdila da se radi o lažnoj dojavi, a istraga o ovom slučaju je u toku.
Pogledaj vesti o: Facebook










