TUŽNA SCENA NA LEŠĆU: Bratu Igora Starovića pozlilo dok je primao saučešće, morao da izađe iz kapele

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Maj.2022, 13:12

TUŽNA SCENA NA LEŠĆU: Bratu Igora Starovića pozlilo dok je primao saučešće, morao da izađe iz kapele

Ne može da se pomiri sa tim da ga više nema.

Kolege, porodica i prijatelji su se okupili na beogradskom groblju ''Lešće'' da isprate na večni počinak pevača Igora Starovića, a braća Aleksandar, Boris i Andrej su primali saučešće velikog broja ljudi koji se okupio da pošalje poslednji pozdrav legendarnom pevaču.

Saučešće su primala njegova braća za koju je bio veoma vezan. Ne mogu da sakriju bol i tugu koju imaju zbog prevelikog gubitka, te im mnogi prijatelji >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prilaze kako bi ih zagrlili i pružili reči utehe.

Jedan od braće, kog su emocije savladale, izašao je iz kapele jer mu se slošilo.

Među prisutnima je i njegova kuma pevačica Zorana Pavić, koja nije mogla da zaustavi suze zbog Igorovog odlaska.

Podsetimo, legendarni Igor Starović bio je frontmen popularne grupe "Divlji kesten", a preminuo je u utorak 17. maja u 56. godini.

U videu ispod pogledajte kako je izgledala sahrana.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.