Izvor: Poznati.info, 06.Feb.2013, 02:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sutra premijera “Ivice i Marice” u Koloseju
Film “Ivica i Marica: Lovci na veštice” u režiji Tomija Virkole biće premijerno prikazan sutra u bioskopu “Kolosej”, najavio je domaći distributer “Taramaunt”. Poznata bajka braće Grim u filmu Virkole transformiše se u veselu, akcionu, horor avanturu.
- Želeo sam da održim duh originalne bajke, ali i da ga začinim svim onim što najviše volim u filmovima – komedijom, hororom i akcijom. Jeziva aura je postojala i u originalnoj priči, ali sam je ja >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << doveo u prvi plan i upotpunio je humorom. Priča i dalje govori o snažnoj vezi izmedju brata i sestre, o tome kako se njih dvoje drže zajedno šta god da se desi, dok se suočavaju sa zlom – objasnio je režiser.
Priča se nastavlja 15 godina nakon što su Ivica i Marica uspeli da pobegnu od veštice koja jede decu, što im je zauvek promenilo život. Odrasli su u žestoke, vične lovce na veštice, željne osvete.
Kako se približava zloglasna noć Plavog meseca i gradić se suočava s noćnom morom, jer mora da spasi nevinu decu, a Ivica i Marica će se susresti sa zlom mnogo većim od bilo koje veštice koju su ikad lovili – zlom koje možda čuva tajnu o njihovoj strašnoj prošlosti.
Glavne uloge tumače Džeremi Rener, nominovan za Oskara za ulogu u ostvarenju “Katanac za bol”, i britanska zvezda u usponu Džema Arterton, koja se istakla glavnom rolom u filmu “Princ od Persije”.
Film će u domaćim bioskopima biti od 7. februara.
VIDEO > Trejler za film “Ivica i Marica”:
Izvor: Blic.rs









