Šaban “rasturio“ Centar Sava

Izvor: TvojPortal.com, 26.Nov.2011, 12:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šaban “rasturio“ Centar Sava

Vestionline Numerom “S namerom dođoh u veliki grad“ nekrunisani kralj narodne muzike Šaban Šaulić počeo je svoj koncert u petak, u prepunom Centru Sava, pred oko 5.000 ljudi. Ovu i sve ostale pesme publika u sali pevala je u horu zajedno s pevačem i nije se znalo ko je glasniji.


- Hvala vam od srca što ste mi ulepšali veče - rekao je pevač i nastavio sa svojim hitovima. Najveseliji u publici bili su mladi, oni koji se u vreme najvećih Šabanovih hitova nisu bili >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << ni rodili. Mnogi su sedeli na podu.

Jednog od najvećeg pevača naše narodne muzike na bini je pratio orkestar Ace Sofronijevića, dok su specijalni gosti bili harmonikaši Mića Nikolić i Mirko Kodić i Šabanova ćerka Ilda. U njegovim hitovima uživali su i Lepa Lukić, Nada Obrić, Viki Miljković, Biljana Jeftić, Aca Ilić, Ivica Dačić, Slavica Đukić Dejanović, Milutin Mrkonjić i drugi. Ako ste sinoć propustili priliku, pevač i večeras nastupa, u isto vreme i na istom mestu.

narodnjacišaban šaulic

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.