Izvor: Svet plus, 27.Sep.2017, 11:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lopovi opljačkali kuću Ljubiše Samardžića!
Uoči polaganja urne preminulog Ljubiše Samardžića nepoznati počinioci upali su u stan u kojem živi njegova udovica Mira Samardžić i odneli su novac u iznosu od šest hiljada evra, porodičan nakit i skupoceni sat koji je pripadao glumačkoj legendi.
Iako se još nije oporavila od gubitka supruga, udovica Ljubiše Samardžića potvrdila je za "Blic" da su joj lopovi iz stana odneli skupocenosti. - Lopovi su provalili preko terase i odneli su sve što su mogli da pronađu >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << u stanu, a da je vredelo. Nemam pojma verujte šta me je snašlo, nisam bila kod kuće nekoliko sati provalili su lepo preko terase i odneli su šta su mogli da odnesu - u šoku je Mira Samardžić.
Ona otkriva da su lopovi ušli u kuću dan uoči polaganja Ljubišine urne. - Prosto je me je neko pratio pa izabrao trenutak između kremacije i uoči polaganja urne. Doživela sam još jedan pakao - očajna je Mira.






