Izvor: Svet plus, 16.Feb.2021, 10:31
Buba Koreli, uhapšen nakon jučerašnje pucnjave!
Amar Hodžić, poznatiji kao Buba Koreli, uhapšen je nakon jučerašnje pucnjave u sarajevskom naselju Stup, potvrđeno je iz policije.
Incident dogodio oko 16:30 sati i da su policajci zatekli dve povređene osobe.
- Hapšenje se dogodilo u 22.55, dve osobe su uhapšene - rekao je portparol MUP-a KS Mirza Hadžiabdić.
Koreli je uhapšen u ulici Ljubljanska gde je zatečen u vozilu. Tereti se za izazivanje opšte opasnosti, nošenje oružja i nanošenje >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << teških telesnih povreda.
Iz MUP-a KS je potvrđeno da osobe koje su zadobile povrede nisu ranjene iz vatrenog oružja, već se radi o povredama zadobijenim u tuči.
Još se traga za jednom osobom koja je prilikom pucnjave bila u Mercedesu. Za tim autom je raspisana potraga.
Podsetimo da je povodom jučerašnjeg incidenta, poznati reper Korelli juče kazao:
- Ja, Amar Hodžić, sam se našao u pogrešno vreme, na pogrešnom mestu i nikako nisam povezan sa nemilim događaje - rekao nje reper juče.






