POLICIJA HAPSI ĐULU I KEMALA

Izvor: Kurir, 19.Dec.2011, 08:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POLICIJA HAPSI ĐULU I KEMALA

Uhvaćeni begunci. Halide prijavljuje policiji kojim putem beže Kemal i Đulu i kuda idu. Policajci im prave zasedu, opkoljavaju ih i teraju na predaju. Kemala hapse, a od Đulu uzimaju dete i predaju ga Halide.

Uhvaćeni begunci.

Halide prijavljuje policiji kojim putem beže Kemal i Đulu i kuda idu. Policajci im prave zasedu, opkoljavaju ih i teraju na predaju. Kemala hapse, a od Đulu uzimaju dete i predaju ga Halide.

Ramazan je nervozan i svoj bes iskaljuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na trudnoj Pakize. On je između dve vatre, sa jedne strane je njegova žena, a sa druge je rođaka Halide. Đulu policija dovozi kući, celo selo je u šoku. Ona je očajna jer je izgubila sve.

Halide stiže na svoje imanje sa Muzaferom Alijem. Inspektor koji je dovozi raspituje se kada je kupila kuću i za koliko para. Sve to mu je sumnjivo jer se poklapa sa istragom koju vode protiv Ekrema.

Džemšir aga dolazi u kafanu u kojoj peva Asuman da se nađe sa ucenjivačem Mahmutom. Predaje novac, ali za uzvrat traži menicu koju je Asuman potpisala. Preti mu da će, ako je još jednom pipne, biti mrtav.

Kemala smeštaju u ćeliju sa Ekremom. Kemal je rekao šta je razlog njegovog hapšenja i da je Halide opasno oružje.

Halide uživa u svojoj pobedi, ali ne zadugo. Policija proverava njen bankovni račun. Inspektor je naterao da prizna da je novac pozajmila od Ekrema i da je on umešan u krađu planova za bazu, koje hoće da proda Rusima.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.