Izvor: FXLider.com, 11.Apr.2013, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlato

Cena zlata je veći deo jučerašnjeg dana provela relativno mirno uz manji pad u iščekivanju ekonomskih podataka u Kini. Nagli rast američkih akcija takodje je uticao da se investitori preorientišu na rizičnije instrumenti. Nakon što su objavljeni lošiji od očekivanih rezultati indeksa potrošačkih cena zlato je počelo blag rastući trend. Tokom azijskog i ranog evropskog trgovanja cena zlata porasla je 0.20%.
Na jednočasovnom grafikonu MACD ne pokazuje jasno trend kao ni RSI.Cena se odbila od gornje Boliondžer trake tako da je moguć pad cene. Naša preporuka bila bi prodajna pozicija.

StrategyEntry1st target2nd target
SHORT 1576.50 1573.00 1571.00

Nastavak na FXLider.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FXLider.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FXLider.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.