Železaru zvanično prodajemo 18. aprila

Izvor: Mondo, 12.Apr.2016, 14:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Železaru zvanično prodajemo 18. aprila

Ugovor o prodaji Železare Smederevo kineskoj kompaniji He stil (HBIS) biće potpisan u ponedeljak, 18. aprila, u prisustvu predsednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića sa ministrima i čelnika kineske firme, potvrdilo je danas Ministarstvo.

Foto: youtube/printscreen

Svečanom potpisivanju ugovora u prostorijama Železare, kako se navodi u saopštenju Ministarstva privrede, prisustvovaće i predstavnici diplomatskog kora, kao i mnoge ugledne ličnosti iz javnog života zemlje.

Nastavak na Mondo...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.