Izvor: Blic, 13.Nov.2004, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Volim seksi biznismene

Volim seksi biznismene

Atraktivna plavuša Goga Sekulić ne izlazi iz studija gde sprema spot za pesmu 'Seksi biznismen'.

- Ova pesma je fora zbog toga što danas kada muškarca pitaš čime se bavi, on kaže da je biznismen. U skladu sa tim je i napisan tekst, koji je uradila Marina Tucaković, a evo specijalno za čitaoce 'Blica' njen refren:

'Nisam ti ja noćna žena, nije ovo krevet njen ja sam tvoja živa vatra, ti moj seksi biznismen!'

- Pesma >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je inače obrada velikog grčkog izvođača Mazonakisa, a snimljena je za diskoteke. Spot radi Deki Milićević i zamišljeno je da se u njemu pojave četiri veoma lepe i atraktivne manekenke, koje inače rade u inostranstvu, a poznate su u Milanu i ostalim modnim prestonicama. Pored mene i manekenki, u spotu će se pojaviti i jedan dečko koga ćemo nas pet zajedno mučiti - otkriva nam Goga Sekulić.

M. Čule

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.