Vlasnik gostionice zabranio ulazak svima koji dolaze iz Hrvatske

Izvor: B92, 19.Avg.2020, 18:17

Vlasnik gostionice zabranio ulazak svima koji dolaze iz Hrvatske

Grac -- Austrija, prema poslednjim podacima, ima 2.397 aktivnih slučajeva koronavirusa.

Kako piše austrijski portal OE24, oko trećina svakodnevnih novih slučajeva se pripisuje ljudima koji se vraćaju s godišnjeg odmora, posebno iz Hrvatske.

Danas se tako pojavila fotografija nastala ispred jedne gostionice u saveznoj pokrajini Štajerskoj. Naime, vlasnik je na tabli ispred gostionice napisao kako ne prima goste koji se vraćaju iz Hrvatske.

"Ne za one >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji se vraćaju iz Hrvatske", stoji na tabli ispred gostionice, a s gostioničarem Francom Erartom su tom prilikom razgovarali iz OE24.

Gostioničar kaže da se samo brine za svoje goste, prenosi SEEbiz.

"Stavio sam taj znak jer se brinem za redovne goste", rekao im je Erart. Dodao je i kako ne misli ništa loše.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Vlasnik gostionice zabranio ulazak svima koji dolaze iz Hrvatske

Izvor: Nezavisne Novine, 19.Avg.2020

Prema posljednjim podacima Austrija ima 2.397 aktivnih slučajeva korona virusa.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.