Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Jun.2015, 13:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšeni zbog pljačke pošte u Vojki
Policija iz Stare Pazove uhapsila je dve osobe zbog pljačke pošte u obližnjem selu Vojki, saopšteno je danas.
U saopštenju se navodi da su uhapšeni N.D. (20) i M.Z. (27), koji se terete da su maskirani i uz pretnju pištoljem i drvenom palicom od službenika pošte u Vojki oteli 229.000 dinara.
Uhapšenom N.D. je određeno policijsko zadržavanje nakon kojeg će, uz krivičnu prijavu za razbojništvo, biti saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Staroj Pazovi.
Protiv M.Z. krivična prijava biće podneta u redovnom postupku.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Privedene dve osobe zbog pljačke pošte u Vojki
Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Jun.2015
Policija je privela dve osobe N.D. (20) i M.Z. (27) zbog sumnje da su opljačkali poštu u Vojki, kod Stare Pazove, saopštio je danas MUP...Oni se terete da su juče maskirani, uz pretnju pištoljem i drvenom palicom, od radnika pošte oteli oko 229.000 dinara...Osumnjičeni su efikasnim operativnim...








